poniedziałek, 8 października 2012

DT Hopmart - Inspiruję TIK TAK TIK TAK


Witajcie w to piękne poniedziałkowe popołudnie. Dziś na blogu Hopmartu mój dzień na inspirowanie. Tym razem chciałam pokazać coś innego, nie związanego z papierem.
Decoupage jest obok scrapbookingu, moją drugą pasją . Kocham przerabiać stare przedmioty, czuję się jak dobra wróżka mogąc dać im drugie życie. Tak też było z tym oto zegarem.


Stary, zepsuty, drewniany ale z plastikową tarczą, nic szczególnego. Nawet kukułka go opuściła, nie chcąc mieszkać w tak nieciekawym domku. Wystarczyło trochę gesso, białej farby, przecudny różany wzór od Ani z Decoupage Garden i ... . Zegar z kukułką bez kukułki? Tak nie mogło być! Zegarmistrzem wprawdzie nie jestem, ale coś mogłam na to poradzić. Z pomocą przyszedł mi uroczy ptaszek, którego wycisnęłam przy pomocy foremki z zestawu Crafter's Clay Starter Kit: Nature. Już wcześniej przy okazji innej pracy wspominałam Wam, że pasta którą możecie znaleźć w tym zestawie jest bardzo lekka i wysycha na powietrzu. Dodatkowym jej atutem jest to, że można ją pokryć dowolnym medium i nadać jej taki kolor jaki Wam się tylko podoba. Ja uznałam, że biel jest zbyt wyraźna, więc aby ją nieco przytłumić pokryłam wybrane wzory glossy accent i posypałam najzwyklejszym pudrem do embossingu w kolorze białym.
A oto efekt...A oto użyte produkty, dostępne w sklepie Hopmart.

Miłego dnia!

4 komentarze:

Gucia pisze...

przepiekny! skradl mi serce

Edyta pisze...

Piękny!

fafarfalla pisze...

prześliczny... te różyczki są rewelacyjne. Sam nakupowałam ich sporo - przydają się :)
pozdrawiam

Mika pisze...

CUDOWNY !!! Jestem zachwycona :)))