środa, 16 lutego 2011

Zapraszam na pierwsze Candy!!!

Candy do 21.04.2011
Odkąd powstał ten blog minęły prawie2 lata, dokładnej daty nie pamiętam, gdyż pierwsze posty zostały zmodyfikowane. Te dwa lata to dla mnie wspaniały czas poszukiwania możliwości wyrażania siebie, tworzenia, czas oczekiwania na narodziny córeczki.Przez ostatnie miesiące poznałam kilka przemiłych blogerek, dlatego chciałam się jakoś odwdzięczyć. Z tego też względu ogłaszam moje pierwsze candy, mam nadzieję że znajdzie się ktoś chętny.
Zasady są ogólnie znane:
1.Umieść banerek na pasku bocznym swojego bloga, lub jeśli nie posiadasz bloga podaj mi swój email.
2. Umieść jakiś miły komentarz pod tym postem.
3. Na zgłoszenia czekam do 21 kwietnia, czyli do imienin mojej córeczki (małe sprostowanie córeczka ma imieniny 20.04 ....nie wiem skąd ten 21 :) ale aby nie mieszać, pozostawiamy candy do 21.04 ).
4. Czekaj cierpliwie na wynik losowania, które odbędzie się po 21.kwietnia.

A co można wylosować? Dużo papierków, trochę kwiatków i ćwieków, bazę akrylową, stempel (kilka razy użyty), własnoręcznie wykonane kolczyki i kartkę od serca :)

Walentynkowy koszmarek i złośliwość rzeczy martwych

Praca wykonana na Walentynkowe wyzwanie Scrap.com, niestety nie wzięła udziału bo pracy załadować się nie dało, złośliwość rzeczy martwych :)
Baza akrylowa, stemple i ćwieki ze sklepu SCRAP.COM, dużo tuszy alkoholowych, zawijaski, a na odwrocie miejsce na wpisanie życzeń i to by było na tyle.