wtorek, 28 lipca 2009

Czego to ludzie nie wymyślą...


Nie byłabym sobą gdybym nie dała linka do tej strony.
Ciekawe co to jest....

http://www.tummytubusa.com/site/index.html

Nowy sposób na kąpiel dziecka, ja tego komentować nie będę, bo być może komuś wyda się to dobrym rozwiązaniem. Ja jednak wolę tradycyjną wanienkę.

W poszukiwaniu idealnej farby

Nie mogę się zdecydować na jaki kolor pomalujemy pokoik dla maleństwa. Nie jest problemem nieznajomość płci, bo lepiej by kolor był neutralny a najwyżej dodatki różowe lub niebieskie...jeśli już takie natchnienie mnie najdzie. Szukając pomysłów na kolor, znalazłam przepiękne sypialenki ze strony http://www.babysinstyle.com/blog/

Modern Crib Bedding Rewelacyjny kolor ściany i idealne zestawienie kolorów, niestety obawiam się że taki brąz nie przejdzie w oczach mojego męża...zbyt ciemny.

Dwell Studio Crib Bedding Sets!

Te kolory też są świetne, choć mówiłam że pokoik nie będzie ani różowy ani niebieski ;) Ciekawym motywem jest efekt cegły na ścianie i piękne zasłonki.

A to mój ulubiony zestaw, ciemne meble i delikatne kolory pościeli oraz dodatków. W takim łóżeczku to sama chętnie bym zasnęła, a szafeczka nocna jest urocza. Bardzo elegancki i poważny pokoik...może zbyt poważny jak na noworodka. Ale pomysł bardzo mi się spodobał.

New Crib Bedding By Alli Taylor!No i cóż, nadal nie wiem jaką farbę wybrać.