czwartek, 13 stycznia 2011

Materiałowe Candy-czyli Jednoiglec rozdaje szmatki

Jakiś czas temu trafiłam na sklep Jednoiglec, z maszyną do szycia jeszcze się oswajam, ale urzekły mnie te niesamowite wzory i kolory, a tasiemki?Cudo!!! Tym większa moja radość, gdy okazało się, że można wziąć udział w candy i wygrać szmatki z jednoiglcowej szufladki, całe 2x7 FQ.

Dlatego wszystkich blogujących zapraszam do udziału w Candy i do zakupów!!
Po prawej link do bloga Jednoiglec.

Prezent dla dziadka

Dzięki wyzwaniu Scrappasji miałam przyjemność stworzyć coś dla mojego taty, czyli dziadka mojej córeczki.
Wyzwanie dość dowolne (ku mojej uciesze), a że nie często zdarza mi się coś tworzyć dla płci brzydkiej to tym bardziej chciałam spróbować.
Temat :Prezent dla babci i dziadka (na razie dla dziadka)- zakładka do książki.
Użyłam wstążkę, 2 artykuły ze sklepu Scrappasja czyli stempel strona książki oraz naklejkę Vintage (zegarek). Naklejki długo czekały na swoje 5 min, są cudowne myślę, że na dniach jeszcze z nimi popracuję.
Ze\sklepu scrap.com użyłam papier Lost and found Tim Holtz.

zakładka dla dziadka

SCRAP #85 Morskie opowieści

Na wyzwanie Polki scrapują SCRAP , trochę codzienności, coś co leży w zasięgu ręki  trochę dalej. Temat morze...dlaczego morze? Bo nad morze mam blisko, a trudno się mi wybrać.
11/365

Muszę przyznać ,że przy tym scrapie mogłam się wyżyć. Nic mnie nie ograniczało, kolory papierów, użyłam tego co było pod ręką i chyba to właśnie mi się podoba w scrapowaniu....wolę nie myśleć o lecącym do mnie zamówieniu, coś mi się wydaje że w gotowych papierkach się nie odnajduję.