piątek, 13 lipca 2012

Sentimental journey

Z ogromną przyjemnością wybrałam się w podróż...to chyba pierwsza moja taka praca. Z początku chciałam zaniechać udziału w wyzwaniu#37 na scrapki.pl, bo co można pokazać gdy generalnie siedzi się w domu. Marzę o podróży do Francji i Hiszpanii...ale większą przyjemność niż pokazywanie miejsc w których nie byłam, sprawiło mi cofnięcie się nieco w czasie. Nie wiem ile lat ma moja Mama na tym zdjęciu, ale z pewnością mniej niż ja teraz. Ukradłam to zdjęcie z Jej albumu, bo jako jedno z niewielu nie było przyklejone...bardzo chciałam je mieć. Stary skórzany guzik też należał do Mamy, teraz jest mój i w końcu znalazł swoje miejsce.

Zapraszam Was w sentymentalną podróż.


Scrap ten wykonałam wg wspaniałej mapki #215 Creative Scrappers, to moja pierwsza praca wg ich mapki, chociaż skrzętnie je kolekcjonuję, ale dziś wyjątkowo chciałabym wziąć udział w wyzwaniu CS.

Materiały:
7 dots studio All I ever ( sklep Na Strychu)
Prima Alamanc (sklep Scrap pasja)
PION Grandma's school book (Scrap Butik)
stemple Bo bunny (Hopmart)

Zagrałam w neonowe kolory

Dziś moje ostatnie dwie prace...

W Art-Piaskownicy do dziś można zgłaszać prace, na wyzwanie worQshop, która zaproponowała nam zabawę z neonami. Nie powiem aby były to moje ulubione kolory, chociaż tego lata jestem skłonna je znieść (nawet kupiłam sobie sweter we wściekle różowym neonowym kolorze). 
Pracę wykonałam wg ScrapMapki #8 .
Było ciężko, nie wiedziałam jak te kolory ze sobą połączyć aby nie wyszło kiczowato...Nie wiem co z tego wyszło, same ocenicie.


Materiały:
Zdziwiłam się, że aż tyle neonowych produktów znalazłam w swoim warsztacie....

neonowe taśmy z SODAlicious,
neonowe pudry do embossingu (moje pierwsze, kupione 3-4 lata temu więc nawet nie pamiętam gdzie),
trochę gesso, koralików i mój świeżutki nabytek  Pearlz od CraftHouse.
Ach i oczywiście papier ILS!!! No co ja poradzę na to, że tak kocham te papiery?
Na zdjęciu sentencja z chińskiego ciasteczka (dzięki Bianca!)