piątek, 1 czerwca 2012

Stresssss

STRES to temat aktualnego wyzwania w Sodalicious. Coś co nie pozwala normalnie funkcjonować, coś czego osobiście bardzo nie lubię i myślę, że mój wpis wyraźnie pokazuje czym on dla mnie jest.
Materiały:
Papiery: Sodalicious SHE,
Scrap com Tim Holtz idea-ology,
Scrapmarket Follow Your Heart
Maska Scrapuj pl

Dzień 12: Owoce

Jeszcze wczoraj myślałam, że nie podołam temu wyzwaniu bo u nas rzadko na stole goszczą owoce, ale udało się. Zapraszam na pysznego arbuza.

Craftujemy dla dzieciaków

Dziś jeden z najmilszych dni w roku, dzień na który jako mała dziewczynka zawsze czekałam z utęsknieniem. A teraz jako mama sama próbuję sprawić by ten dzień był bardzo udany, ale nie tylko dla Amelki, dla której jak na razie każdy dzień jest niespodzianką i wielką przygodą.
Zostałam poproszona przez dziewczyny z Pomorskie Craftuje aby jako gościnna projektantka stworzyć jakiś drobiazg dla wybranego dziecka z Marzycielskiej poczty. Wspaniała akcja i radość ogromna z tworzenia. A oto co zrobiłam dla jednej dziewczynki:
Digi stempelek na kartce stworzyła jolagg


Wy też możecie przyłączyć się do akcji! Wejdźcie na bloga Pomorskie Craftuje i stwórzcie coś dla dzieciaków z Marzycielskiej poczty!Użyte materiały:
Kolekcja Flowergaden Tilda (od scrapki.pl)
Elementy do wycinania z kolekcji Folklore (Scrapgaleria)
Digi stempelek na Dzień dziecka od Jolagg
Dziewczynka na szyldziku to serwetka ze sklepu Decoupage-Garden