poniedziałek, 2 lipca 2012

Literomania z sercem w tle ...

Kolejne wyzwania i nowy wpis w moim ArtJournalu. Myślałam, że w tym miesiącu nie zdążę zgłosić pracy na 4 wyzwanie w SODAlicious ale udało się :) Postanowiłam też upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu....bo Czekoczyna zaproponowała równie ciekawy temat.
#4 Serce
  i #36 Literomania a oto jak je ugryzłam.
Pierwszy raz do pracy użyłam więcej niż 1 medium tak świadomie i z premedytacją, wybrudziłam się przy tym okrutnie, ale przyznam że było fajnie. Do stworzenia pracy w takim stylu zachęcił mnie genialny kurs Czekoczyny, zapraszam TU. Wprawdzie mój zasób mediów ogranicza się do 4 ekolin i 4 mistów, no i gessa ale tak też się da :) Miało być "serce", a wg wskazań wyzwania #36 kilka czcionek i duuużo literek, a więc jest gazeta, kartki ze słownika i starej niemieckiej książki, serwetka do decoupage, a nawet korkowa literka A. Oczywiście wszystko z myślą o mojej kochanej Amelce.

Ciekawa jestem co myślicie o tej pracy?Morska wymianka z Syl

Witajcie po krótkiej przerwie :) Ostatnio nie jestem w formie do tworzenia, a nawet umieszczania postów, które czekają w kolejce. Niestety w tym roku dopadła mnie okropna alergia i nie chce odpuścić- sezon pylenia traw w pełni :(
Ale w związku z tym, że pewna przesyłka już dotarła do adresatki, to chciałabym się nią pochwalić. Niedawno zgadałyśmy się z drogą Syl i zafundowałyśmy sobie wymiankę, ja dostanę coś co baaardzo chciałam mieć, a dla Syl przygotowałam morski zestawik.


Woreczki z różą i lawendą

Kartka oczywiście na papierach ILS wraz z wykrojnikami Marianne Design (sklep Scrapcafe) .
Stempel z aparatem ze sklepu Crafthouse.
Stemple Nantucket od Pinkpaislee (sklep Scrapcom)