piątek, 22 kwietnia 2011

Wyniki Candy!!!

Witajcie z samego rana:) Ja już po śniadaniu, kawie, sesji zdjęciowej ;) i losowaniu ...wstałam dziś o 6:30 to ogromny sukces, zwłaszcza że od kilku tygodni córeczka budzi mnie o 5 :).

Co macie dziś w planach? U nas za oknem 16,3 stopnia i chyba odpuszczę sobie wiosenne porządki (zwłaszcza że Święta spędzamy u naszych Rodziców ), myślę że pójdziemy z Amelką na dłuugi spacer połączony z drobnymi zakupami. Większość prezentów gotowa, obfocona, tylko jakieś ubranka trzeba im ufundować. No dobrze, ale Wy zapewne czekacie na wyniki candy. Losów a przy tym cięcia było sporo (teraz służą Amelce za ...trudno to jednoznacznie określić ale wiem jedno mam niezły bałagan na podłodze), więc składanie ich sobie odpuściłam, zwłaszcza że córeczka jest nieczytająca :)  A tak wyglądał przebieg losowania.

Przygotowane słodkości polecą do osoby, która podała email scrap-olki@wp.pl
Gratuluję!!!! Proszę o kontakt i podanie adresu do wysyłki, zachęcam też do założenia bloga i pochwalenia się swoimi dziełkami.

Wam wszystkim serdecznie dziękuję za udział w candy, to była ogromna przyjemność czytać komentarze, myślę więc że po przeprowadzce zorganizuję kolejne mini candy.

Chciałabym też wszystkim życzyć Wesołych Świąt Wielkiej Nocy. Przeżyjcie je jak najlepiej.