środa, 22 grudnia 2010

Idą święta :)

Jestem z siebie dumna :) Nigdy jeszcze nie szykowałam się aż tak do Świąt ...mimo iż Wigilia będzie u rodziców i teściów to ja jestem gotowa na zamiecie śnieżne :) możemy świętować u nas :)
Zrobiło się w domku zimowo i wigilijnie ...że mi się chciało...:) Ale taka praca sprawia mi ogromną radość :)


Nasza choinka, w tym roku w wersji light :) Czyli ściągnij, zrzuć, a nic się nie stłucze :)


Mamy własnego ptaszka :)Choinka kuje ....


Ami i jej blond włosy ....niech w końcu przyślą mi nowe firanki!!!

Prezenty ćwierkają

Zabrałam się za wszystko na raz i w rezultacie znów nie udało mi się wziąć udziału w żadnym z wyzwań Polki skrapują :( Zależało mi na tym, nawet zamówiłam świąteczne stemple i pastę śniegową...niestety. Już myślałam, że coś stworzę dla Scrap.com ...ale trzeba zastosować ich artykuły, a świątecznych nie mam...i tak w kółko. No ale dość marudzenia. Chciałam aby w tym roku prezenty wyglądały okazale, chociaż ich opakowania...

Karteczki w kształcie domku dla ptaszków:) Ptaszek wycięty własnoręcznie, kształt także zmyślony (aczkolwiek przydałby się jakiś ptaszkowy stempel lub dziurkacz) Skrzydeło ptaszka zdobi piękny stempel od Craft4you . Karteczki ozdobione są moim nowym nabytkiem od ArtPasje, czyli stemplami z kolekcji Viva Decor potraktowanymi embosingiem na gorąco, do tego efekt śniegu uzyskałam dzięki medium do modelowania. Całość spryskana Glimmer mist od scrap.com. Efekt mnie mile zaskoczył:)