wtorek, 22 maja 2012

Przepiśnik z pętelką

Od pewnego czasu chodzi za mną kolor żółty i odczepić się nie może. Generalnie za tym kolorem nie przepadam a i raczej nie robię prac z jego użyciem, ale od czego są wyzwania?
Tę pracę przygotowałam na dwa wyzwania, po pierwsze na wyzwanie kolorystyczne #2 Pomorskie Craftuje i na wyzwanie#1 "Guzik z pętelką" w Craft4You.

Kwiatek z guzikiem i pętelką jest, minimum jeden produkt ze sklepu (puder do embossingu i Crackle accents) jest, a cała praca w kolorach: żółtym, zielonym i szarym. Niestety zdjęcia kompletnie nie oddają tych barw, bo tak jak szary jest szary (papiery ILS), to zielone paseczki (ILS) wyglądają dość blado, a żółte ornamenty z kolekcji Tea Party przybrały bardziej beżowy odcień. Mam jednak nadzieję, że uwierzycie mi na słowo :)


Delikatne spękania

Stempel potraktowany pudrem do embossingu

Kwiatek z pętelką


I dodatkowa pętelka


Materiały:
Puder do embossingu Seafoam white  i Crackle accents (Craft4you)
Papiery: ILS Let it Go i Rise & shine (sklep Scrapuj.pl)
Papier żółty z kolekcji Tea Party Dovecraft (sklep Scrap Pasja)

Nóż i widelec (Wycinanka)
Stempel (Scrap.com)
Wykrojnik Labels Twenty-Two Spellbinders (sklep Scrap Pasja)

Pozdrawiam Was serdecznie!

Dzień 2 Ulubione słowo

Kotku, misiaczku, kruszynko, kochanie...NIE ...mówi mi Pinki ;) Dzień drugi wyzwania i ulubione słowo. Myślałam że będzie to trudny wybór, ale robiąc kawę uświadomiłam sobie, że to jest właśnie to co lubię najbardziej. Z resztą takie małżeńskie rytuały są fajne i potrzebne.


No i doczekaliśmy się PIĘKNEJ pogody. Nie wiem czy lepiej otworzyć okno czy może siedzieć w zamkniętym pokoju, tak czy siak jest gorąco i źle. Kilka wyzwań czeka na mnie, a ja nie mam sił zdecydować od którego zacząć.

Życzę Wam słonecznego dnia (a co?jak wszyscy to wszyscy...będziemy się męczyć, zawsze raźniej)
Pozdrawiam!