środa, 11 maja 2011

Z archiwum


Korale autorstwa Llooki

Lawendowe pierścienie do serwetek


Niciarka

Lawendowe zawieszki do szafy

Przesyłka specjalna i candy

Od wczoraj w moim portfelu leżało awizo, dobrze wiedziałam od kogo ta przesyłka. Droga Aniu z całego serduszka dziękuję za wieszaczek, jest bajeczny, o niebo piękniejszy niż na zdjęciach! Tak jak obiecałam prześlę zdjęcia, kiedy już znajdę na niego miejsce. Strasznie mi smutno, że potrwa to minimum rok...ale może uda mi się wymyślić coś tymczasowego.A Wam na razie nie zdradzę jak to cudo wygląda ;) ...no dobrze uchylę rąbka tajemnicy. Ania ma ogromny dar do ubierania swoich dzieł w opakowania z duszą, już samo rozpakowywanie sprawia ogromną radość.
Razem z Anią, zaszalałyśmy i zamówiłyśmy sobie stojak na mufinki (oczywiście każda dla siebie). Marzyłam o tym wynalazku od dawna, podziwiałam go wiele razy w pismach wnętrzarskich i na blogach kulinarnych. Teraz mam swój własny, osobisty stojak, teraz pozostało mi nauczyć się piec mufinki :) Czy ktoś ma sprawdzony przepis?

No a że zeszłam na temat słodkości, to na blogu Czekoczyny o tu można załapać się na super potrójne candy :)

To by było tyle na dzisiaj. Niestety nadal nie mam nic czym mogłabym się pochwalić, wszystkie narzędzia i materiały są w nowym lokum, a ja nadal w starym :( W sobotę przeprowadzka! Dam sobie tydzień...no maks dwa na ochłonięcie i zabiorę się do roboty :)