sobota, 2 kwietnia 2011

Koronki, perełki i pisanki na szaro

Jestem ogromną fanką naszyjników Llooki , właśnie czekam na jeden z nich. Wiem, że nie można mieć wszystkiego, ale naszyjnik Llooki trzeba mieć. Zainspirowana tymi cudami, ozdobiłam mój stary, czarny, "perłowy" naszyjnik...oczywiście kwiatki Llooki to dla mnie wiedza tajemna, więc użyłam moich koronkowych kwiatków. Nie wiem czy ktoś już coś takiego stworzył (teraz każdy każdego o plagiat gotów posądzić) więc piszę, że nie wiem, bo na serio nie wiem...wzięłam kawałek koronki, zszyłam, stworzyłam kilka kwiatków, a dwa przyszyłam do korali...mi się podoba, a i pisanki nieźle się prezentują.
Pisanki nie są jeszcze gotowe, na razie zdążyłam tylko przykleić wydruki (od 2 dni transferuję ).

Chciałam gorąco podziękować Bree za grafiki, są cudowne i przepraszam że tak strasznie je zmniejszyłam, ale nie mam jeszcze pomysłu na coś właściwego dla nich.
Dziękuję też za grafiki od MaJu, mam na nie pomysł ale, że drukarka umarła, zanim przetestowałam na niej wydruk na tkaninie to muszę zmienić koncepcję, dlatego na razie mini grafiki na pisankach.


Post o słodko gorzkim życiu na kartonach

Pyszności...Lubię czasem coś upiec, ale nie mam do tego serca, nie mam serca do mojej kuchenki, straciłam serce do naszego mieszkania. Całą swoją uwagę skupiam na nowym domu, którego jeszcze nie ma, a w starym nie potrafię się odnaleźć. To chyba nie jest dobre, bo to będzie trwało jeszcze wiele miesięcy. Niedługo czeka mnie pakowanie, coś czego chyba nikt nie lubi. Potem przez parę miesięcy będziemy "bezdomni" . Mam tylko nadzieję, że w tym roku rozpoczniemy budowę... No dobrze to miał być post o babeczkach, które uwielbiam, najbardziej kocham mufinki, ale nie mam odpowiedniej blachy więc radzę sobie nieco inaczej. Babeczki malinowe okazały się totalną klapą, czekoladowe na szczęście wyrosły...i nie opadły :) Jest dobrze. Teraz czekam na męża...bo byliśmy świadkami stłuczki na parkingu, po 20 minutach okazało się, że była to kradzież + stłuczka...auto wróciło do właściciela, złodziej zwiał. W sumie historia zakończyła się pozytywnie :)